Handzame

Bedrijfsgegevens

Handzame

Handzaamse Nieuwstraat 7
8610 HANDZAME - België
Toon op Google maps

Contactgegevens

Tel: +32 51 57 58 58
Fax: +32 51 56 72 21
Email: info@braem.be

U kan in deze vestiging terecht voor

  • administratie
  • vrachtwagens
  • werkplaats
  • onderdelen

Medewerkers

Onze medewerkers

Dirk Burggraeve

Dirk Burggraeve

Divisie Onderdelen - Verkoopsdirecteur
dirk@braem.com
+32 51 57 58 75
+32 473 71 17 10

Bjorn Sourie

Bjorn Sourie

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
bjorns@braem.com
+32 51 57 58 78
 

Stefaan Castryck

Stefaan Castryck

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger export
stefaanc@braem.com
+32 51 57 58 08
 

Carlo Sap

Carlo Sap

Divisie tweedehandsonderdelen en aggregaten - Vertegenwoordiger
carlo@braem.com
+32 51 57 58 58
 

Geert Willaert

Geert Willaert

Divisie Vrachtwagens - Aan- en verkoopsdirecteur
GeertW@braem.com
+32 51 57 58 58
 

Bram Declercq

Bram Declercq

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger
bramd@braem.com
+32 51 57 58 13
 

Wim Hoorelbeke

Wim Hoorelbeke

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger
wim@braem.com
+32 51 57 58 24
 

El Moctar Bacar

El Moctar Bacar

Vertegenwoordiger Maghreb & Midden Oosten
bacquart@braem.com
+32 51 57 58 73
 

Nele Degryse

Nele Degryse

Divisie Onderdelen - Aankoop
nele@braem.com
+32 51 57 58 09
 

Jonas Staelens

Jonas Staelens

Divisie Service - Garage
jonas@braem.com
+32 51 57 58 41
 

Wim Werbrouck

Wim Werbrouck

Divisie Service - Revisie motoren
wimw@braem.com
+32 51 57 58 12
 

Kris Bryon

Kris Bryon

Divisie Service - Revisie versnellingsbakken
kris@braem.com
+32 51 57 58 11
 

Jeroen Anseeuw

Jeroen Anseeuw

Divisie Onderhoud & Service - Preventieadviseur
jeroen@braem.com
+32 51 57 58 90
 

Dirk Declerck

Dirk Declerck

Divisie Vrachtwagens - Transport
dirkD@braem.com
+32 51 57 58 85