Handzame

Bedrijfsgegevens

Handzame

Handzaamse Nieuwstraat 7
8610 HANDZAME - België
Toon op Google maps

Contactgegevens

Tel: +32 51 57 58 58
Fax: +32 51 56 72 21
Email: info@braem.be

Openingsuren

08:00 - 12:00 / 13:00 - 19:00 (Maandag - Donderdag)
08:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30 (Vrijdag)
08:00 - 12:00 (zaterdag)

U kan in deze vestiging terecht voor

  • administratie
  • vrachtwagens
  • werkplaats
  • onderdelen

Medewerkers

Onze medewerkers

Dirk Burggraeve

Dirk Burggraeve

Divisie Onderdelen - Sales manager
dirk@braem.com
+32 51 57 58 75
+32 473 71 17 10

Bjorn Sourie

Bjorn Sourie

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
bjorns@braem.com
+32 51 57 58 78
 

Jens Bruneel

Jens Bruneel

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
jensb@braem.be
+32 51 72 90 05
 

Wim Vincke

Wim Vincke

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
wimv@braem.be
+32 51 57 58 03
 

Carl Pattijn

Carl Pattijn

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
carlp@braem.be
+32 51 57 58 49
 

Benjamin Wyffels

Benjamin Wyffels

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
benjaminw@braem.be
+32 51 57 58 38
 

Brinny Vanbelle

Brinny Vanbelle

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
brinnyv@braem.be
+32 51 57 58 91
 

Theo Oude Hengel

Theo Oude Hengel

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
theoh@braem.com
+49 21 57 30 29 75 6
 

Stefaan Castryck

Stefaan Castryck

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger export
stefaanc@braem.com
+32 51 57 58 08
 

Eddy Callewaert

Eddy Callewaert

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
eddy@braemfrance.fr
+33 6 07 64 68 79
 

Jean-Paul Serrano

Jean-Paul Serrano

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
jeanpaul@braem.com
+33 6 80 59 12 33
 

Ammar Jeihishi

Ammar Jeihishi

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger
ammaj@braem.be
+32 51 72 90 14
 

Nele Degryse

Nele Degryse

Divisie Onderdelen - Aankoop Manager
nele@braem.com
+32 51 57 58 09
 

Patrick Schouteten

Patrick Schouteten

Divisie Onderdelen - Aankoop
patricks@braem.be
+32 51 57 58 77
 

Carlo Sap

Carlo Sap

Divisie tweedehandsonderdelen en aggregaten - Vertegenwoordiger
carlo@braem.com
+32 51 57 58 58
 

Geert Willaert

Geert Willaert

Divisie Vrachtwagens - Aan- en verkoopsdirecteur
GeertW@braem.com
+32 51 57 58 58
 

Wim Hoorelbeke

Wim Hoorelbeke

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger
wim@braem.com
+32 51 57 58 58
 

Bram Declercq

Bram Declercq

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger
bramd@braem.com
+32 51 57 58 13
 

Benedikt Descamps

Benedikt Descamps

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger
benedikt@braem.be
+32 51 72 90 01
 

Sébastien Delchambre

Sébastien Delchambre

Divisie Vrachtwagens - Aankoop
seb@braemfrance.fr
+33 3 28 43 38 38
+33 6 33 30 77 39

El Moctar Bacar

El Moctar Bacar

Vertegenwoordiger Maghreb & Midden Oosten
bacquart@braem.com
+32 51 57 58 73
 

Jonas Staelens

Jonas Staelens

Divisie Service - Garage
jonas@braem.com
+32 51 57 58 41
 

Wim Werbrouck

Wim Werbrouck

Divisie Service - Revisie motoren
wimw@braem.com
+32 51 57 58 12
 

Wendy Bohez

Wendy Bohez

Divisie Service - Revisie versnellingsbakken
wendyb@braem.com
+32 51 57 58 11
 

Jeroen Anseeuw

Jeroen Anseeuw

Divisie Onderhoud & Service - Preventieadviseur
jeroen@braem.com
+32 51 57 58 90
 

Nic Dewilde

Nic Dewilde

Divisie Service - Constructie
nicd@braem.be
+32 51 57 58 68
 

Wim Willaert

Wim Willaert

Divisie CSN - Vertegenwoordiger
csn@braem.be
+32 51 57 58 80