Handzame

Bedrijfsgegevens

Handzame

Handzaamse Nieuwstraat 7
8610 HANDZAME - België
Toon op Google maps

Contactgegevens

Tel: +32 51 57 58 58
Fax: +32 51 56 72 21
Email: info@braem.be

Openingsuren

08:00 - 12:00 / 13:00 - 19:00 (Maandag - Donderdag)
08:00 - 12:00 / 13:00 - 18:30 (Vrijdag)
08:00 - 12:00 (zaterdag)

U kan in deze vestiging terecht voor

  • administratie
  • vrachtwagens
  • werkplaats
  • onderdelen

Medewerkers


Johan Braem

CEO

johan@braem.com
+32 51 57 58 58

Christophe Hoste

Divisie Onderdelen - Manager

christopheh@braem.com
+32 51 57 58 96

Dirk Burggraeve

Divisie Onderdelen - Sales manager

dirk@braem.com
+32 51 57 58 75
+32 473 71 17 10

Bjorn Sourie

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

bjorns@braem.com
+32 51 57 58 78

Jens Bruneel

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

jensb@braem.be
+32 51 72 90 05

Wim Vincke

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

wimv@braem.be
+32 51 57 58 03

Carl Pattijn

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

carlp@braem.be
+32 51 57 58 49

Benjamin Wyffels

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

benjaminw@braem.be
+32 51 57 58 38

Brinny Vanbelle

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

brinnyv@braem.be
+32 51 57 58 91

Nico Bill

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

nicob@braem.be
+49 176 47715163

Ammar Jeihishi

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

ammarj@braem.be
+32 51 72 90 14

Stefaan Castryck

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger export

stefaanc@braem.com
+32 51 57 58 08

Eddy Callewaert

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

eddy@braemfrance.fr
+33 6 07 64 68 79

Jean-Paul Serrano

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

jeanpaul.serrano@braemfrance.fr
+33 6 81 59 12 33

Nele Degryse

Divisie Onderdelen - Aankoop Manager

nele@braem.com
+32 51 57 58 09

Patrick Schouteten

Divisie Onderdelen - Aankoop

patricks@braem.be
+32 51 57 58 77

Carlo Sap

Divisie tweedehandsonderdelen en aggregaten - Vertegenwoordiger

carlo@braem.com
+32 51 57 58 58

Geert Willaert

Divisie Vrachtwagens - Aan- en verkoopsdirecteur

GeertW@braem.com
+32 51 57 58 58

Wim Hoorelbeke

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger

wim@braem.com
+32 51 57 58 58

Bram Declercq

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger

bramd@braem.com
+32 51 57 58 13

Benedikt Descamps

Divisie Vrachtwagens - Vertegenwoordiger

benedikt@braem.be
+32 51 72 90 01

Gilles Hoestlandt

Divisie Vrachtwagens - Aan-en verkoop

gilles@braemfrance.fr
+33 6 07 97 21 15

Bart Debou

Divisie Vrachtwagens - Aankoop

bart.debou@braem.com
+32 51 57 58 60

Sébastien Delchambre

Divisie Vrachtwagens - Aankoop

seb@braemfrance.fr
+33 3 28 43 38 38
+33 6 33 30 77 39

El Moctar Bacar

Vertegenwoordiger Maghreb & Midden Oosten

bacquart@braem.com
+32 51 57 58 73

Martin Smis

Divisie vrachtwagens - Aankoop

smiskes2001@gmail.com
+32 51 57 58 58

Claire Hoste

Finance Manager

claire@braem.be
+32 51 72 90 12

An Vandenberghe

HR Manager

anvan@braem.com
+32 51 57 58 30

Ignace Quaghebeur

ICT Manager

ignaceq@braem.com
+32 51 57 58 58

Jeroen Bossuyt

Marketing Manager

jeroenb@braem.com
+32 51 57 58 70

Bjorn Boysen

Infrastructuur

bjorn@braem.com
+32 51 57 58 62

Johan Bolle

Divisie Service - Onderhoud & Herstel

johanbolle@braem.com
+32 51 57 58 40

Jonas Staelens

Divisie Service - Garage

jonas@braem.com
+32 51 57 58 41

Wim Werbrouck

Divisie Service - Revisie motoren

wimw@braem.com
+32 51 57 58 12

Wendy Bohez

Divisie Service - Revisie versnellingsbakken

wendyb@braem.com
+32 51 57 58 11

Jeroen Anseeuw

Divisie Onderhoud & Service - Preventieadviseur

jeroen@braem.com
+32 51 57 58 90

Nicolaï Dornez

Divisie Service - Constructie

nicolaid@braem.com
+32 51 57 58 79

Nic Dewilde

Divisie Service - Constructie

nicd@braem.be
+32 51 57 58 68

Dominique Vullers

Divisie CSN- Vertegenwoordiger

dominiquev@braem.be
+32 472 99 19 13

Wim Willaert

Divisie CSN - divisie verantwoordelijke

csn@braem.be
+32 51 57 58 80