Sombreffe

Bedrijfsgegevens

Sombreffe

Rue de la Spinette 36
B - 5140 Sombreffe
Toon op Google maps

Contactgegevens

Tel: +32 71 82 70 70
Fax: +32 71 82 70 71
Email: info.sombreffe@braem.be

Openingsuren

Atelier
08:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00 (Maandag - Vrijdag)
08:00 - 12:00 (zaterdag)

Magazijn
08:00 - 18:00 (Maandag - Vrijdag)
08:00 - 12:00 (zaterdag)

U kan in deze vestiging terecht voor

  • administratie
  • vrachtwagens
  • werkplaats
  • onderdelen

Medewerkers


Bruno Tessier

Directeur bijhuis Sombreffe - Verkoop vrachtwagens/kranen

bruno.tessier@braem.com
+32 71 82 70 75

Ingrid Platteau

Administration manager

ingrid.platteau@braem.be
+32 71 82 70 89

Nancy Bigonville

Onthaal

nancy.bigonville@braem.com
+32 71 82 70 70

Sabrina Lesire

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

sabrina.lesire@braem.com
+32 71 82 70 70

Sébastien Pietquin

Divisie Service - meestergast


+32 71 82 70 85

Pierrick Blaimont

Divisie Service - Onthaal

pierrickb@braem.be
+32 71 82 70 85

Danilo Macor

Hydraulica & Onderdelen hydraulica

danilo.macor@braem.com
+32 71 82 70 86

Pino Porcu

Divisie Onderdelen - Vertegenwoordiger

pino.porcu@braem.com
+32 71 82 70 84

Christophe Winand

Divisie Onderdelen - Aankoop

christophe.winand@braem.com
+32 71 82 70 79

Benoît Migeot

Divisie Onderdelen - Aankoop

benoit.migeot@braem.com
+32 71 82 70 91